Yeni bir yıla sayılı günler kaldı. Her yeni yılda olduğu gibi bu sene de yepyeni umutlarımız, uygulanmayı bekleyen planlarımız ile 2015’i sabırsızlıkla bekliyoruz. Her yerde yeni yıl hazırlıkları başladı, rengarenk süslemeler ve renk cümbüşü insanı şimdiden heyecanlandırıyor. Kırmızı renginin canlandırıcı etkisi, ışıl ışıl süslenen çam ağacının neden olduğu yenilenme arzusu, parlak renklerin yaratığı yaşam sevinci ve sevdiklerimizle yeni bir yıla girmenin yarattığı birliktelik duygusu…  İşte tüm bunlar birleşince 2015 senesi hepimiz için birliktelik, yenilik, umut ve mutluluktan payını alan yepyeni bir beyaz sayfa niteliğini taşıyor.

1

 

Yeni yıla girerken hem sevdiklerimizle beraber olmak hem de onlara o gün için seçtiğimiz özel hediyelerle küçük mutluluklar sunmak bizlere de haz dolu anlar yaşama fırsatını sunuyor. Sevdiklerimizden aldığımız hediyeler ise o günün hatırası olarak hayatımızda yer ederken, yeni yıla yeni sahip olunan bir şeyle girmenin mutluluğunu da bizlere yaşatıyor.

yakut_kolyepırlanta kolye

 

Peki, 2015 senesine girerken hem yanımızda olan sevdiklerimize teşekkür niteliğinde olacak hem de sevdiklerimizin kendisini değerli hissetmesine sebep olacak hediyenizi seçtiniz mi? Şayet henüz seçmediyseniz Vera Luz 2015 senesi için birbirinden güzel hediye alternatiflerini sizlere sunuyor. İster kendinizi ödüllendirin ve yılbaşı davetlerinde Vera Luz’un şık tasarımları ile dikkatleri üzerinize çekin, ister sevdiklerinize kendilerini değerli hissetmelerini sağlayacak  değerli taşlarla süslenmiş takıları onlara hediye edin. Üstelik yeni yıla kadar yapacağınız 750 TL ve üzeri alışverişinizde “Şans Bilekliği” sizlere HEDİYE.

yeniyıl-kampanyası

Hem yeni yıl coşkusunu sevdiklerinize yaşatmak hem de kendinizi şımartmak için sizleri Vera Luz Konak Pier mağazasına bekliyoruz. Hediyeniz olan Şans Bilekliği’nin sizlere hep şans getirmesi dileğiyle…