Yeni bir yıl denilince şüphesiz akla gelen ilk renktir kırmızı. Kırmızının anlamının dinamizm, hareketlilik ve mutluluk olduğu düşünüldüğünde, aslında yeni bir yıla yakışacak en iyi rengin kırmızı olduğu da anlaşılır. Her yılbaşında çam ağaçları kırmızı süslerle ve ışıklandırmalarla bezenir. Kırmızı mumlar ve kırmızıya boyanmış kozalaklar da yılbaşı dekorasyonunun vazgeçilmez dekoratif ürünlerindendir.

6

 

Eşsiz yılbaşı sofralarının baş tacı rengi ise yine kırmızıdır. Kırmızı mumlar, kadehler, runnerlar ve peçetelikler gibi daha birçok ayrıntıda kırmızı rengine yer verilerek kırmızının iştah açıcı etkisi sofraya yansır. Kış meyvelerinden kırmızı rengiyle dikkat çeken nar ise gece boyunca sofranıza bereket katar. Evimizin dekorasyonunda ve sofralarımızda kullandığımız kırmızı renginin verdiği enerji sayesinde hem biz hem ailemiz hem de yılbaşında bizlere eşlik eden dostlarımız da eğlenceli vakit geçirmiş olur.

3

Dekorasyonda olduğu gibi yeni yıl kombinlerimizde de kırmızıya bolca yer veririz. Yeni bir seneye hazırlıkta tercih edeceğimiz kırmızı kıyafetler ve aksesuarlar gece boyunca hem bize hem de çevremizdekilere enerji verir. Girdiğimiz ortamda daha çabuk fark edilmemizi sağlar. Ayrıca farklı renkteki kıyafetlerimizi de kırmızı mücevher veya takılarla dengeleyerek, gece boyunca iddialı bir tarz yakalayabilmemiz mümkündür.

78

 

Şayet bu yeni yılda evinizin dekorasyonu ve yeni yıl sofranızda olduğu kadar kombinlerinizde de iddialı iseniz kıyafetlerinizi tamamlayacak yakut gibi değerli taşlara sahip kırmızı renkli Vera Luz mücevherleri bu yılbaşında tercih edebilirsiniz. Diğer yanda sevdiklerinize bu yılbaşı hediye edeceğiniz Vera Luz’un kırmızı renkteki mücevherleri sayesinde karşınızdakine enerji ve mutluluk dolu bir yıl hediye edebilirsiniz.

45

54