Her kadın bir yere girdiğinde bakışların kendi üzerinde toplanmasını ve hem karşı cins hem de hemcinsleri tarafından beğenilmek ister. Ancak bunu yaparken iddialı olmanın yanı sıra abartıya da kaçmamak gerekir. Bu da kıyafet kombinlerine en uygun takıyı seçebilmekten geçer. Çünkü kombin ile takıları doğru şekilde dengeleyebilmek önemlidir. Bu yazıda hangi kombininize hangi Vera Luz mücevher kullanılmalı ondan bahsedeceğiz sizlere.

Işıltılı Bileklikler: Yazdan kalan enerjisini kaybetmeyenler için iyi bir alternatif oluşturan ışıltılı bileklikleri işe giderken rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sade görünümünün yanında göz alıcı taşları ile iş yerinde kombinlerinize zerafet katabilirsiniz. Özellikle de döpiyes takımlarla kombinleyeceğiniz Vera Luz Işığın Kalbi bilekliği iş yerinizde tüm bakışların üzerinizde olmasını sağlayacaktır.

05

Zümrüt Küpeler: Zümrüt iddialı bir taş olduğundan bu taşın bulunduğu takıları günlük hayatta daha sade kombinlerle kullanarak uyumu yakalayabilirsiniz. Yakınınızın nişan, nikah töreninin yanı sıra doğum günü gibi özel günlerde de kıyafetlerinizi zümrüt küpeler ile kombinleyebilirsiniz. Diğer yanda zümrüt küpelerinize eşlik edecek bir zümrüt kolye de kıyafetinizi daha etkileyici kılacaktır.

03
Büyük Taşlı Yüzükler: Özellikle de parmak uzunluğu fazla olan kadınlara çok yakışan büyük taşlı yüzükleri hem iş yerinizde hem de gece dışarı çıkarken giydiğiniz kıyafetlerinizle kombinleyebilirsiniz. Büyük pırlanta taşlı yüzükleri ise daha çok iş yemekleri ve önemli davetlerde sade kıyafetlerle kullanabilirsiniz. Burada unutmamanız gereken pırlantanın gösterişli bir takı olduğu ve pırlantalı takılarla daha sade kıyafetleri kullanarak dengeyi sağlayabileceğiniz. Böylece çok daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

04

 

Pırlanta Kolyeler: Günlük hayatınızda pırlantadan işe giderken ya da bir davete katılırken yararlanabilirsiniz. Özellikle de beyaz gömleklerle kombinleyebileceğiniz küçük taşlı pırlanta kolyeler sade giyiminize ışıltılı bir dokunuş katacaktır. Büyük taşlara sahip pırlantalı kolyeleri ise daha çok iş yemekleri, kokteyler ve önemli davetler de tercih etmelisiniz.

 

02