Biz kadınlar özel davet ve günlerimizde iddialı ve gösterişli takı ve aksesuarları tercih etsek de günlük hayatımızda ya da iş yaşantımızda daha çok gösterişten uzak, sade takı ve aksesuarları kullanırız. Özel davet ve yemekler dışında gösterişli mücevherleri takmayı birçoğumuz abartılı bulurken, daha sade ancak bir o kadar da farklı ve tarzımıza yakışan takı ve aksesuarları gün içerisinde tercih ederiz.

Hafta içi ofis ve iş yerlerimizde kombinlerimizi sade kolye, bileklik ve küpelerle tamamlayarak şıklığı yakalarız.  İşten arta kalan, ailemizle ve arkadaşlarımızla birlikte geçirdiğimiz zamanlarda ise daha spor giyinir, kıyafetlerimize uygun olarak da daha spor ve sade takıları tercih ederiz. Özellikle de gündelik kıyafetlerimize şıklık katan sade ve şık bileklikler kış mevsiminde de en çok tercih edilen takılar arasında yer alır. Farklı detay ve değerli taşlara sahip bileklikler iş hayatımızda sade ve zarif bir görünüm sağlarken iş dışındaki zamanlarda ise kombinlerimizi çekici ve farklı kılar.

3

Vera Luz hem sevdiklerinizle birlikte vakit geçirdiğiniz günlük yaşamınızda hem de iş yaşamınızda geçirdiğiniz zamanlarda şıklığı yakalamanız için birbirinden farklı gündelik bileklik seçenekleri ile biz kadınların işini kolaylaştırıyor. Kelebek, nazar boncuğu, dört yapraklı gonca ve kalp gibi onlarca seçeneği ile bileklik kullanmayı seven kadınlar için birçok alternatif sunuyor. Siz de Vera Luz Konak Pier şubesine gelerek, uygun fiyata zarif olmanın deneyimini yaşayabilirsiniz.

2

4

5