2013-2014 Sonbahar/Kış modası ile yeni bir sezona girdik. Her sezon olduğu gibi kıyafetten aksesuara birçok şey değişime uğradı. Biz kadınların takmaktan vazgeçemediği takılar da bu değişimin bir parçası. İşte tam bu noktada sizin için bu sezonun takı modasını araştırdık.

Bu sezonun göze çarpan takı modelleri büyük ve gösterişli takılar. Aynı zamanda çivi küpe, bileklik ve kolyeler ile punk bir akım sezona damga vuracağa benziyor. Diğer taraftan ise kat kat takılan zarif yüzükler ve bilezikler kadınların şıklığına şıklık katıyor. Zincirler ve yazılı kolyeler ise sezonun diğer öne çıkan parçaları. Ancak öyle bir parça var ki kadınlar, bu takıya karşı koyamıyor. ”Pırlanta”. Bütün kadınların rüyalarını süsleyen, evlilik yolunda parmağımıza takılması için can attığımız bu eşsiz takı hiçbir zaman modasını kaybetmiyor.

Pırlanta modasında bu sezon daha çok renkli taşların hükmü devam ederken, sade bir elbise giyerek taktığımız renkli bir pırlanta kolye bizi akşamın en şık kadını yapabiliyor. Ama, “hayır ben klasik çizgilerin kadınıyım” diyorsanız tek taş pırlanta modelleri vitrinlerde sizi bekliyor. Sonbaharın kahvesinde, kışın siyahında pırlantayla ışık gibi parlayabilirsiniz.

Unutmayın ki elmas tektir, ait olduğu parmağın izi gibidir. Doğanın bütün renklerini içinde barındıran pırlantayı izlerinden tanıyabilirsiniz. Siz de seçtiğiniz size özel pırlanta ile eşsizliğinizi çevrenizdeki herkese kanıtlayın.