Sonbahar denilince akla hüzne çalan sarı renkli yapraklar, yağmurla birlikte yayılan toprak ve birbirine karışan mandalina ve portakal kokusu gelir. Mevsimle özdeşleşen renkler ise sarı, turuncu ve kahve tonlarıdır.  Doğa yeni bir mevsime soyunurken, her geçen gün kış için de hazırlanır.

 

Doğada tüm bunlar olurken bizler de mevsimin getirdiği yeniliklere karşı koyamaz, günlük kıyafetlerimiz ve kombinlerimizde mevsime dair işaretleri üzerimizde taşırız. Kahverengi ve kahvenin diğer tüm tonlarındaki botlar, çizmeler ve ceketler, dökülen yapraklara gönderme yapan yaprak şeklindeki takı ve aksesuarlar ve şemsiyeler…

love-autumn-tumblr-3

 

Vera Luz ise bu sonbaharda kombinlerinize yakışacak farklı takı alternatiflerini sizlere sunuyor. Mevsimi tadında yaşamak isteyenleri, sonbaharın izlerini taşıyan birbirinden farklı kolye ve bileklikler bu aralar Konak Pier Vera Luz mağazalarında bekliyor. Ayrıca  sonbaharda doğan sevdiklerinize anlamlı bir hediye olabilecek bu takılar, sevdiğinize onun mevsiminde yaşatabileceğiniz mutluluğu da size sunuyor.

 

İşte sonbaharı daha da yakından hissetmek isteyenler için birkaç Vera Luz tasarımı.

lj

hfgh