Sürekli aklımızın bir köşesinde tuttuğumuz, belki de hayata geçiremediğimiz fikirlerimiz var hepimizin. Gün içerisindeki yoğunluğumuzdan tam konsantre olamayışımız, çoğu zaman erteleyişimiz. Artık ertelemek için vaktimiz kalmadı. Sevgililer gününe 7 gün kaldı… Şimdi fikirleri hayata geçirme zamanı. Kadın olmanın kutsallığına yakışır bir hediyedir takı. Kadınları çoğu zaman kadın yapan bir aksesuardır. Karşımızdaki insanın karakterine ve zevkine uygun bir seçim yapmak çok da zor değil ama tüm bunlar olurken bu günün sadece kadınlar için olmadığını unutmayıp erkeklere de bir şeyler düşünmek gerek. Vera Luz şimdi sizin için bu işi karmaşıklıktan netliğe kavuşturuyor. Küçücük bir kutuyla çok büyük bir mutluluk yaratabileceğimiz seçeneklerin hepsi size çok yakın. 14 Şubat tüm dünyada yıllardır kutlanılan bir gün. Sevdiğimiz insana belki de bazı şeyleri ifade edebildiğimiz, kendimizi anlatabildiğimiz, boyutu küçük olsa da üzerine çok büyük anlamlar yüklediğimiz ve onu sevdiğimize sunduğumuz bir gün. Bu özel günde yapacağınız her sürpriz sevgilinizin ve eşinizin hoşuna gidecektir. Söyleyeceğiniz tek bir güzel cümle, alacağınız mis kokulu bir demet çiçek ya da belki de küçük bir öpücük. Bunlar en önemlileri olsa da sevgilinizin her daim yanında taşıyabileceği ve kendi üzerinde hayat bulacağı bir şey hediye etmek, hem mutluluk verecek, hem de sonsuzluk için ideal olacaktır.

yuzuk2
bileklik

Sıra geldi sevgilisi olmayanlara… ☺ 14 Şubat sevgilisi olan çoğu kadın için her ne kadar mutluluk ve heyecan verici geçse de, olmayanlar için de bazen bir o kadar buruk geçer. Erkekler bu durumu çoğu zaman önemsemese de kadınların önemsediğini biliyoruz… Sokaklarda elele dolaşan çiftler görmek, televizyonda ve adımımızı attığımız her yerde bangır bangır bu fikri duymak pek de hoşlarına gitmez. Bizde Vera Luz olarak kadınların her daim özel olduğunu ve aslında kendilerine de bir şekilde yetebilecek olduklarını hatırlatmak isteriz. Tabir-i caizse ‘Tek Taşımı Kendim Aldım’ cümlesiyle ilerleyebiliriz. Şimdi de burdan tüm kadınlara seslenmek istiyoruz. Bu özel günde siz de kendinize yetebilir, mutsuzluğunuzu mutluluğa çevirebilirsiniz… Kendinize değer verin, ve kendi hediyenizi gidin kendiniz seçin … ☺

seker

Şimdiden herkese, çoook mutlu, aşk dolu ve sonsuz ışıltılı bir sevgililer günü dileriz… Sevgililer gününüz kutlu, Vera Luz ışıltınız bol olsun!

baslik