Kış, aslında tatillere çok alışık olmadığımız bir mevsim. Kış aylarında hafta sonu tatilinden beklentimiz genelde; sıcak bir ev, güzel bir film, yumuşacık bir battaniye, mis gibi de bir kahve oluyor. Bunlar da hiç fena seçenekler olmasa da kışın hafta sonlarınızı da keyifle ve enerjiyle geçirmenin güzel yolları var aslında. Kısa tatil kaçamakları bu soğuk günlere ilaç gibi gelsin dileriz.

Hafta sonu soğuk havalarda evi tercih eden tatilciler için kendini evde de olsa iyi, güzel ve zinde hissetmek önemli.  Evde keyif yapmak için kendinizi rahatlığa bırakın biz de size önerilerimizi bırakalım. Ama bize kalırsa, yine de evden çıkın soğuk da olsa doğanın ortasına bırakın kendinizi ve derin bir nefes alın!

Ev modasının vazgeçilmezi ayaklardan geçer. Anneanne ya da babaannelerimizin ördüğü pek güzel patiklerin yerini alan panduflar her ev tatilcisinin modası. Sıradan bir terlik demeyin, her şey farklı ve sıra dışı olmayı hak eder.

Evinizde tatil ortası davetsiz gelen bir misafiri karşılamak için hem rahat hem şık bir seçim olabilir. Keçe modası panduf ile birleşmiş, ortaya güzel bir şey çıkmış. Unutmayın, keçe modası 2015’te de devam ediyor.

Evden dışarı adım atmaya cesareti olan tatilciler için hava soğuk olsa bile sıcacık ve çok keyifli seçenekler var. Şehrin yakınlarındaki bir köy ya da bağ evi, bembeyaz kara uyanmak için dağda bir otel bunlardan birkaçı olabilir. Şömine ya da soba başında sevdiklerinizle uzayacak sohbetlerinizde kalın giyinmeyi ihmal etmeyin. Soğuk havalarda kat kat giyinerek şık olmak çok zahmetli ve zor gelse de ufak aksesuar ve detaylarla keyfiniz yerine gelsin.

Her kıyafete uyabilecek bir atkı, tarz bir bere ya da sıra dışı eldivenleriniz ile ortamda farklılaştığınızı hissedin. Bu size gerçekten iyi gelecek.

2015’in kış modasında yine sizi hiç üşütmeyecek boynunuza tam olarak dolanan büyük atkılar var. Fakat bu senenin favorisi kareli kalın modeller.

Modern ve rahat bir tarza kavuşturan bu atkılar sizin hafta sonu kurtarıcınız olacak. Hafta sonu tatil şıklığınıza ortak etmek istediğiniz daha başka aksesuarlar varsa onlar da Vera Luz’da!

Biz sizin için bir tane seçtik bile,

Sıcak renklerin parlayan yıldızı “turuncu” sitrin ve pırlantada buluştu, ortaya her gün kullanabileceğiniz, kıyafetlerimizin ana renkleri olan siyah ve kahverengi ile de uyumlu bu güzel yüzük çıktı.

İyi hafta sonları dileriz.