Soğuk kış günlerinde pencere kenarına oturup elde kahve yağmuru izlerken keyif yapmayı sevenler için harika günlere doğru gidiyoruz. Belki çok klişe olacak ama çoğu kişi için oldukça huzur verici bir aktivitedir yağmuru izlemek.

Kış mevsimi gelince neler giyeceğimiz az çok bellidir aslında. Kabanlar, çizmeler, botlar, kazaklar ve tabii ki vazgeçilmezlerimiz atkılar, bereler. Her ne kadar İzmirliliğin getirdiği bir “hava çok sıcak, ne kazağı” durumu olsa da kış gardırobunda kalın giysilere yer açmak şart. Yeşil, bordo, mor, turuncu, kırmızı; birbirinden güzel renkler sırada beklerken bakalım bu sene gardırobumuzda nelere yer verebiliriz.

Rengarenk Kadifeler

Rengarenk kadifeler soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak. Sezonun en gözde rengi bordo kadife bir cekete hayır diyemeyiz elbet. Ceketinizi rahat bir pantolonla kombinleyebilirsiniz. Tarzınızı yansıtan sade bir yüzük de şıklığınızı tamamlayacaktır.

Rahatlığın Diğer Adı Oversized Mantolar

“Olsun, seneye de giyer” çocukluğunuzda sık duyduğunuz cümlelerden mi? Günümüzde bu durum pek yaşanmasa da bir devrin çocukları seneye de giyebileceği, kendilerine birkaç beden büyük gelen kıyafetlerle büyüdü. Tabi o zamanlar böyle bir moda akımı yoktu, bu sezon ise mantolarınızı bedeninizden büyük almanın tam zamanı. “Oversized” mantolar sezonun en dikkat çekici trendlerinden; geniş kollar, düşük omuzlar, belli belirsiz yakalar ile rahatlığın keyfini sürün.

İçinizi Isıtacak Saç Örgüsü Kazaklar

Soğuk kış günlerinin yegane kurtarıcılarından kazaklar bu sezon saç örgüsü formunda. Aklınıza gelebilecek herşeyle kombinleyebileceğiniz saç örgüsü kazakları üzerinize giyin ve çıkın. Melek kanadını anımsatan Vera Luz yüzüğünüz de kazağınıza çok yakışacak!

Soğukların Düşmanı Atkı ve Bereler

Havalar biraz serinleyince atkı ve bereler saklandıkları yerlerden çıkarlar. Soğuk havalardaki en büyük dostumuz, tüm kıyafetlerimizle uyum sağlayacak renk ve çeşitte raflarda yerini aldı. Zevkinize uygun atkı ve bereyi seçerek kış soğuğundan korunun.