Hafta sonu gelip çattığında etkinlikler, planlar, programlar başlar. Bazen çıkmazda kalırız; değişik arkadaş çevreleri tarafından aynı anda birçok program yapılır. Siz tüm haftanın yorgunluğunu nasıl rahat atmak istiyorsanız tabi ki o programı tercih edeceksiniz. Peki ya siz hazırlanmışken son anda değişen programlar? Bir önceki plana göre kıyafet düşünmüştünüz halbuki.  Tekrar eve gidip kıyafetinizi değiştirmeye de vaktiniz yok. O zaman çare her programa uyacak bir kombin bulmak.

Yine hem şık hem rahat olmak isteyenler için çok alternatifli önerilerimiz var.

Hafta sonunda önce bir yemeğe sonrasında güzel müzik dinlemek için bir mekana gidecekseniz iki ortam için de hazır olmalısınız. Bunun için size önerimiz hafif ısınmış havaları da düşünerek kot ve şık bir gömlek kombini.

Asil bir rahatlık yakalamak, gecenin keyfini sonuna kadar yaşamak için hoş bir seçenek.

Bu hafta sonu haftalardır görmek istediğiniz bir filme gideceksiniz ama sonrasında eve dönmek yok. Arkadaşlarınız film sonrası için gece şık bir mekana çoktan rezervasyonu yapmış. O arada kıyafet değiştirmeye yine zamanınız yok. O zaman tek yol hem sinemaya hem de sonrasındaki eğlenceye uyacak bir kıyafet seçimi. Bunun için tarzınızı rahatlıkla yansıtacağınız taytlar çözümünüz olacaktır.

Burada taytınızı hangi modelden seçeceğiniz çok önemli. Bizim bu aktiviteler için önerimiz deri taytlar. Deri tayt hem filmi rahatça ve keyifle izlemenizi sağlayacak hem de gece şıklığınızı çok net yansıtacak.

Peki bu kıyafetleri bu güzel organizasyonlarda tek başına mı bırakacaksınız? Kombinlerin olmazsa olmazı takıları da es geçmemek gerekir.

Endişe etmeyin Vera Luz’da her şarta, her ortama, her kombine uygun aksesuarlar var.

Rahat ve şıklığın yakışırı Aytaşı Pırlanta yüzük sadece Vera Luz’da!

İyi hafta sonları dileriz!