Gündüz aydınlık, gece karanlıktır. Gündüz güneş, gece ise ay. Gündüz mavi gökyüzü, gece parıldayan yıldızlar… Bütün bunlar günlük hayatımızın, işleyişin bir parçasıdır.

En güzel aksesuar, içten gelen bir gülüştür. Cilt bakımı ve cildin berraklığı da çok önemlidir. Bakımlı bir ciltte herşey çok iyi duracaktır. Kadınların en büyük tutkularından biri olan makyaj onların vazgeçilmezleri arasındadır. Sokağa atılan ilk adımdan önce, az da olsa mutlaka bir makyaj yapılır.

IMG_9834

Makyajlarımız günün her rengi ve gökyüzü gibi değişkendir. Gündüz iş, okul, alışveriş gibi mekanlara ve aktivitelere göre değişir. Geceleri ise bir bara, düğüne, kutlamayaya da davete giderken daha farklı bir makyaj tercihedilir. Kılık kıyafete, gidilen yere ve yapılan programa göre aksesuarlar da değişiklik gösterir. Gündüz daha sade, minimal, abartısız takılar tercih edilirken, akşam daha gösterişli ve çarpıcı parçalar tercih edilir.

IMG_9833

Makyaj ve aksesuar bütünlük sağlayan en önemli faktörlerdendir. Tercih ettiğimiz kıyafete göre, saçımız ve makyajımız da şekillenir ve böylece ortamına göre tepeden tırnağa hazır olunur.

İşte gündüz ve gece önerisi olarak Vera Luz’dan size sadece iki örnek.1330x1200G9RT1LhqtwgytSO
IMG_9832
Daha fazlası için Konak Pier’e uğramayı unutmayın…