En yakın arkadaşınız gönlünü fetheden genç adama “evet” dedi ve o heyecanlı bir o kadar da telaşlı dönem başladı. Gelinliği, ayakkabısı, saçı, makyajı derken büyük bir koşturmaca içerisine giren arkadaşınızın yanında olduğunuz kadar kendi hazırlıklarınızı da yapmanız şart. Gelinin en yakın arkadaşı olarak gün boyunca gözler sizin de üzerinizde olacak.

Gelelim kıyafet seçiminize. Bu özel günde dikkat etmeniz gereken en önemli şey renk tercihleriniz arasından beyazı çıkarmak olmalı. Beyaz rengin geline özel olduğunu ve gelin hanım beyazlar içerisinde kuğu gibi süzüldüğünü düşleyin, bize hak vereceksiniz. Düğün mekanı ve konsepti hakkında fikrinizin olması da karar vermenizi kolaylaştıracaktır. Mağazaları dolaşmaya başlamadan önce sizin için oluşturduğumuz kombin önerilerimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

14

Düğün şık bir otelin balo salonunda gerçekleşecekse tercihiniz uzun bir gece elbisesinden yana olabilir. Gece mavisi, kollarında tülden detaylar olan elbisenizi gümüş rengi ayakkabılarla ve elbisenizin renginde bir el çantasıyla tamamlayabilirsiniz. Zarif bileklerinizi daha da ortaya çıkarmak için size tavsiyemiz usta ellerde işlenen Vera Luz bilekliği.

13

Gelin ve damat kalabalık düğünlerden hoşlanmıyor, daha küçük bir organizasyon istiyorsa düğün mekanını da buna göre seçecektir. Uçuş uçuş bir elbise daha samimi bir ortamın bulunduğu düğünlerde sizi oldukça havalı gösterir. Siyah ve gri, pırıltılar eşliğinde muhteşem bir uyum gösterse de onu biraz renklendirmek için pembe taşlarla bezeli bir yüzük kullanabilirsiniz.

 12

Çiftimizin tercihi akşamüstü için planlanan bir nikah ve sonrasında küçük bir kokteyl olabilir. Böyle bir organizasyon için size tavsiyemiz siyah mini bir elbise ve siyahı en iyi tamamlayan renklerden biri olan kırmızı bir ayakkabı olacaktır. Minik pırıltılarla bezeli bir el çantası ve Vera Luz küpeleriyle sadeliğinize şıklık katabilirsiniz.

Elbiseniz, ayakkabılarınız ve takılarınız hazır olduğuna göre heyecanla düğün gününü bekleyebilirsiniz. O gün gelip çattığında göz kamaştırıcı güzelliğinizle şahane bir gün geçirmenizi dileriz.