Kadın olmak bir ayrıcalıktır. Her zaman en değerli en özel olanlardır kadınlar, kadınlarımız. Bir çocuğun şevkatli annesi, bir kocanın eşi, bir babanın kızı, bir ağabeyin kız kardeşi… Çoğu ortamda her şeyi çekip çeviren, dünyanın ihtiyacı olandır kadın. Saygı duyularak, el üstünde tutularak, hak vererek tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutlarız!

Duyulan saygı,

Verilen sevgi,

Hak

Eşitlik ve adalet

Bunların hepsinin yanı sıra kadınlarımıza kutsallıklarından dolayı bir teşekkür de borç biliriz. Bu anlamlı günde onlara söyleyeceğimiz güzel sözler, değerlerini hissettirebileceğimiz bir şeyler yapmak gerek. Belki bir demet çiçek belki de küçücük bir süpriz…
ÇİÇEKKadınların en büyük aksesuarı olan takılar bu gün için biçilmiş kaftan. Eşinize, sevgilinize veya kızkardeşinize onun ne kadar değerli olduğunu hissettirebileceğiniz seçenekler Vera Luz’da. Bu sabah sizin için en değerli kadınlara ufak süprizler yapın. Kahvaltı hazırlayın, bir not bırakın ya da hadi diyip kolundan tutup bugün biryerlere götürün… Unutmayın ki kadınlar dünyanın işleyişinde var olduğumuz en özel canlılar. Ve unutmayın ki, kadınlara saygı ve sevgimizi bugün dahi her gün belirtmeliyiz.

Tüm kadınların,
Annelerin,kardeşlerin,eşlerin,sevgililerin… Tüm kadınların, başımızın taçlarının tekrar 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarız.

İyi ki varsınız!
DP11916